Basın Bültenleri

Teog İngilizce Hazırlık Testleri Ve Deneme Sınavları Vitamin’de!

SEBİT, KÜRESEL EĞİTİM ZİRVESİ’NE KATILDI

  • 03 Nisan 2016
Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ Genel Müdürü Ahmet Eti, 2 Nisan 2016’da TED Ankara Kolejinde gerçekleştirilen “Türkiye’nin Geleceğine İnanıyoruz: Geleceği Okuyoruz” başlıklı IV. Uluslararası Eğitim Forumu’nda yaptığı sunumda kavramsal değişimleri öngörmenin ve zaman içinde meydana gelen dönüşümleri tahmin etmenin zorluğuna; sosyal ağların yola çıktığı fikirden kullanıcılar sayesinde uğradığı dönüşüme; zamanla bazı kavramların “görünmez” olmasına neden olan “yeni doğal” kavramına değindi. Ahmet Eti, “Geçmişten Gelecek Perspektifine İnsan ve Eğitim” temasıyla kısa ve uzun vadede toplumsal değişim, geçmişin bugün için öngördüklerinin analizi gibi konulara değinilen forumda, Uzay Yolu’nda kullanıldığı varsayılan teknolojiden, yakın gelecekte beynin kopyalanmasına doğru ilerleyen süreçte, teknolojinin eğitim dönüşümündeki yerini anlatırken, ilgi çekici örneklere de yer verdi.
Teog İngilizce Hazırlık Testleri Ve Deneme Sınavları Vitamin’de!

VCLOUD BETT’TE BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

  • 23 Ocak 2016
Londra, bir kez daha dünyanın en önemli eğitim teknolojileri fuarı BETT’e (British Educationand Training Technology Exhibition) sahne oldu. Sebit, 2016’nın ilk ayında gerçekleştirilen BETT’te bütünsel eğitim çözümü VCloud’u tanıtırken, Fatih Projesi için geliştirdiği çözümlerle MEB’in yanında yer aldı. VCloud, eğitimciler ve farklı ülkelerin eğitim bakanlıkları temsilcilerinin olduğu kadar, teknolojinin büyük oyuncularının da beğenisini kazandı. Global düzeyde birebir eğitim çözümü olarak VCloud, birçok firmanın belli alanlarda geliştirmiş olduğu ürünlerin yanında, kapsamlı ve bütünsel bir çözüm sunmasıyla öne çıktı. Sebit, eğitim deneyimleri ve büyük resme odaklı vizyonuyla fark yaratırken, güçlü özelliklerinden bir diğeri olan içerik kalitesini de bir kez daha kanıtlamış oldu. VCloud, bu büyük çaplı organizasyonda farklı ülkelerin eğitim bakanlıkları temsilcileri, çok sayıda şirketin üst düzey yöneticileri, gazeteciler, öğretmenler ve öğrencilerden oluşan geniş kitlelere tanıtıldı. Ürüne, ülkelerinin eğitim politikaları açısından bakanlık düzeyinde ilgi gösteren temsilciler de detaylı sunumlarla bilgilendirildiler.
Teog İngilizce Hazırlık Testleri Ve Deneme Sınavları Vitamin’de!

TEOG İNGİLİZCE HAZIRLIK TESTLERİ VE DENEME SINAVLARI VİTAMİN’DE!

  • 24 Nisan 2015
TEOG’la uyumluluğu yüzde 100 olarak raporlanan Vitamin, öğrencilerin son sınav hazırlıklarını hızlı ve eksiksiz bir şekilde yapabilmeleri için soruların, hangi konulardan çıkacağını işaretledi, kendilerini sınayabilmeleri ve sınav öncesinde eksiklerini görebilmeleri için iki deneme sınavını Vitamin 8. Sınıf Paketi’ne ekledi. Bunların yanı sıra MEB öğretim programıyla uyumlu, çözümlü videolardan oluşan İngilizce Hazırlık Testleri de bu yıl itibarıyla Vitamin’de yerini aldı.
Polatlı Belediyesi’nden Vitamin’le eğitim atağı

POLATLI BELEDİYESİ’NDEN VİTAMİN’LE EĞİTİM ATAĞI

  • 19 Ocak 2015
Polatlı Belediyesi, ilçede bulanan MEB’e bağlı devlet okullarında eğitim gören 8. sınıf öğrencilerine Türkiye’nin en kapsamlı ve zengin içerikli online eğitim destek hizmeti Vitamin’i hediye etti. Belediye, bu hizmetiyle ilçede eğitim kalitesini yükseltmeyi amaçlıyor.
Sebit, yazılım endüstrisinin Oscar’ı CODiE’yi 5. kez aldı

SEBİT, YAZILIM ENDÜSTRİSİNİN OSCAR’I CODIE’Yİ 5. KEZ ALDI

  • 22 Kasım 2014
Sebit, Amerikan Yazılım ve Bilgi Endüstrisi Birliği tarafından düzenlenen ve yazılım endüstrisinin Oscar’ı olarak kabul edilen CODiE ödülünün 5. kez sahibi oldu. Sebit’in Türkiye’de üretip geliştirdiği Vitamin’in ABD versiyonu Adaptive Curriculum, CODiE’de bu yıl, “En İyi Sanal Öğrenme Çözümü” ödülünü kazandı. Sebit, CODiE ödülüne daha önce “6-8. Sınıflara Yönelik En İyi Matematik Eğitim Ürünü”, “En İyi Yeni Eğitim Şirketi”, “En İyi Online Eğitim Çözümü” ve “En İyi Sanal Okul Çözümü” kategorilerinde layık görülmüştü.
Okuma yazma öğrenmek eğlenceli bir serüvene dönüşüyor!

OKUMA YAZMA ÖĞRENMEK EĞLENCELİ BİR SERÜVENE DÖNÜŞÜYOR!

  • 5 Kasım 2014
Vitamin’in üreticisi, Türkiye’nin lider eğitim teknolojileri şirketi Sebit, velilerin ve öğrencilerin en çok zorlandıkları sınıf olan 1. sınıf için yeni bir okuma yazma ürünü geliştirdi. Kayıp Sesler Ülkesi Okuma Yazma Destek Programı’yla öğrenciler artık hiç zorlanmayacak; hızlı ve kolay okuma yazma öğrenecekler.
Sebit ve Ted İngilizce Öğretmenlerini Buluşturuyor

SEBİT VE TED İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİNİ BULUŞTURUYOR

  • 28 Nisan 2014
Türkiye’nin lider eğitim teknolojileri şirketi Sebit ve yabancı dil alanında başarısını kanıtlamış köklü kuruluş TED Okulları, Türkiye’de yabancı dil öğrenimi ile ilgili yaşanan sıkıntılara çözüm bulmak üzere yola çıktı. İngilizcenin küçük yaştan itibaren nasıl öğretilmesi gerektiğiyle ilgili çözüm önerilerinin, kamu okullarında görev yapan İngilizce öğretmenleriyle paylaşılacağı konferansların ikincisi, TED Ankara Koleji’nde yapılacak.
Öğretmenler ‘Pusula Sözler’ini sosyal medyada paylaştı

ÖĞRETMENLER ‘PUSULA SÖZLER’İNİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI

  • 02 Aralık 2013
Vitamin Öğretmen portalı www.VitaminOgretmen.com, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü düzenlediği Twitter ve Facebook etkinliği ile kutladı. ‘Pusula Sözler’ adı verilen etkinliğe 1.181 öğretmen, hayatlarına yön veren sözleri paylaşarak katıldı.

Mesleki gelişim ve paylaşım portalı Vitamin Öğretmen, Türk Telekom grup şirketi Sebit Eğitim Bilgi Teknolojileri AŞ’nin öğretmenlere yönelik öncü uygulamalarından biri. Öğrencilerin öğrenim sürecini olduğu kadar, öğretmenlerin mesleki yaşamını da teknolojiyle kolaylaştırmayı hedefleyen Vitamin markası, bu portalla sayıları her gün artan 150 bine yakın öğretmene ücretsiz hizmet veriyor.