Raunt

Raunt, YGS-LYS’ye hazırlanan öğrenci ve mezunları adım adım hedeflerine ulaştırmak için tasarlanan, Türkiye’nin ilk ve tek kişiselleştirilmiş üniversiteye hazırlık ürünüdür.

Zengin dijital içerikler ile kitaplar, testler ve soru bankalarından oluşan basılı içerikleri bütünleştiren benzersiz Raunt zekâsı; sunduğu kişiselleştirilmiş rehberlik hizmeti ve kişiye özel çalışma planlamasıyla, adaylara hedefledikleri üniversite ve bölümleri kazandırır.

Gerek bireysel gerekse okullara özel kullanımıyla öğrencileri tek tek tanıyan, neyi, ne kadar öğrendiklerini takip eden, konu anlatım videoları ve 200 bine yakın soru çözüm videosuyla eksiklerini tamamlayarak ilerlemelerini sağlayan Raunt, üniversiteye hazırlıkta bugüne kadar sunulan en yenilikçi ve sonuç odaklı çözümdür.

Vitamin
Vitamin

Okul öncesinden liseye kadar, tüm öğrenci ve öğretmenler için kapsamlı eğitim çözümleri sunan, Türkiye’nin öncü online eğitim destek hizmetidir.

Öğrenciye öğrenmeyi öğretirken, bilgiyi analiz ederek, sorgulayarak, yorumlayarak, gerektiğinde transfer ederek kullanabilme becerisi kazandırır.

Lisego

9. ve 10. sınıf öğrenci ve öğretmenleri için çok boyutlu eğitim çözümleri sunan, Türkiye’nin en kapsamlı online eğitim destek hizmetidir.

Lisego YGS-LYS Hazırlık Paketleri ise üniversite adaylarına ihtiyaçları olan tüm materyalleri sunan, alanlarında ve üniversiteye hazırlıkta uzman hocaları videolu anlatımlarıyla kullanıcıların odasına kadar getiren, bütünsel bir üniversiteye hazırlık ortamıdır.

Lisego
Adaptive Curriculum
Adaptive Curriculum

Vitamin’in Türkiye’de üretilip ABD ulusal ve eyalet müfredatlarına uyarlanan ve ABD’de 500’den fazla okulda 300 bini aşkın kullanıcıya ulaşan İngilizce versiyonudur.

Güçlü Matematik ve Fen Bilimleri alt yapısıyla kişiselleştirilebilen bir öğrenme deneyimi sunan Adaptive Curriculum’un başarısı eğitimciler, yayıncılar ve eğitim teknolojileri alanından çeşitli uluslararası otoriteler tarafından defalarca ödüle değer bulunmuştur.

Eğitim.com

K12 kapsamında, "Sadece eğitim dünyasında arama", gelişmiş arama kriterleri ve hedef odaklılık özellikleriyle Türkiye'nin ilk ve tek eğitsel arama motorudur.

İnternette bulunan tüm içerikleri analiz ederek, öğrenci ve öğretmeni güvenilir eğitsel içerikle buluşturur. MEB öğretim programının kazanımlarına uygun içerik sunan Egitim.com bununla birlikte, dünyadaki ilk online güncellenen eğitim arama motoru olma özelliğine de sahiptir.

Egitim.com
Vitamin Öğretmen
Vitamin Öğretmen

Öğretmenlere yönelik geliştirilen, özgün içerikli mesleki gelişim ve paylaşım platformudur. Öğretmenlerimizin ulusal ve uluslararası gelişmeleri takip ederek meslekî yetkinliklerini geliştirmelerini amaçlamaktadır.

Kendisini sürekli geliştirme ihtiyacı hisseden, eğitim teknolojilerine ve yenilikçi eğitim yöntemlerine ilgi duyan, paylaşımın değerine inanan ve eğitimde kalitenin yükselmesinde sorumluluk hisseden tüm öğretmenlerin buluşma noktasıdır.

VCloud

Sebit Tabletli Bütünleşik Eğitim Sistemi VContent, VTablet, VClass ve VCollab bileşenlerinden oluşan, bulut teknolojisi tabanlı bir öğrenme-öğretme ortamıdır.

Bütünleşik bir cihaz ve süreç yönetimini içeren bu çözüm, birebir eğitimin gerektirdiği tüm eğitsel ihtiyaçları karşılamak üzere geliştirilmiştir.

Vitamin Öğretmen
Adaptive Curriculum
Hızlıgo

Dünyanın ilk ve tek tablet uyumlu online hızlı okuma platformudur. Dakikada 800 kelimeyi anlam kaybı yaşamadan okuyabilme becerisi kazandırır.

Tüm okuyuculara zaman kazandırırken öğrenciler için sınavlarda zaman avantajı; öğretmenler için güçlü bir eğitsel kontrol mekanizması, yöneticiler için etkin performans yönetimi sağlar.

ProG

İş yaşamı ve günlük hayat için gerekli olan eğitimleri, online olarak üyelerine sunan profesyonel ve kişisel gelişim portalıdır.

Kariyer eğitimleri ve İstanbul Üniversitesi Sertifika Programları’yla kendini geliştirmek isteyen herkese açıktır. Yeni mezunlar, kişisel gelişimine önem verenler, kariyerinde başarılı bir yükselişi hedefleyenler için kaliteli bir eğitim ortamı sunar.

Adaptive Curriculum